Technik Usług Kosmetycznych

Zarezerwuj miejsce już teraz on-line (kliknij)

Najlepsza Szkoła Kosmetyczna w Katowicach

Czesne: 0 zł

cykl kształcenia: 2 lata, tj. 4 semestry

forma kształcenia: zaocznie (soboty i niedziele  co 2 tygodnie)

Atuty kierunku kosmetyka:

•    50 % zajęć w formie praktycznej prowadzonych we własnej profesjonalnej pracowni w centrum Katowic!
•    wszystkie materiały potrzebne na zajęcia praktyczne zapewnia bezpłatnie szkoła!

Dbanie o siebie jest niezbędnym elementem w drodze do sukcesu, dlatego coraz więcej osób jest zainteresowanych kształtowaniem własnego wizerunku. Stąd też coraz więcej osób korzysta z profesjonalnych zabiegów upiększających, naprawczych i zdobiących ciało.
Piękno jest ponadczasowe, poprawia nasze samopoczucie, wizyta u profesjonalnej kosmetyczki jest rajem zarówno dla ciała jak i duszy.

Program nauczania w szkole kosmetycznej Proedukacja w Katowicach obejmuje przedmioty:

•    Pracownia zabiegów kosmetycznych twarzy
•    Pracownia zabiegów kosmetycznych dłoni, stóp i ciała
•    Kosmetologia i dermatologia
•    Fizykoterapia
•    Anatomia i podstawy żywienia człowieka
•    Chemia kosmetyczną
•    Praktyka zawodowa 140 godzin

Zobacz pracownie kosmetyczną w Policealnej Szkole Proedukacja

Absolwenci Proedukacja - Szkoła Policealna w Katowicach znajdują zatrudnienie w:

•    w gabinetach kosmetycznych
•    studiach wizażu