Promocje

PRO_MOCJA_SZ_K.jpg

Zapisz się do szkoły a kurs otrzymasz na nasz koszt!*

W naborze LATO 2018
możesz nabyć dodatkowe kwalifikacje gratis!!!

*O szczegóły pytaj w sekretariacie

PRO_MOCJE_SWOJAKI.jpg

Promocja powstała specjalnie z myślą o osobach, które już raz nam zaufały!

Specjalnie dla naszych absolwentów przy zapisie na kierunek płatny w szkole z uprawnieniami szkoły publicznej otrzymujesz semestr gratis!!! To anulowanie aż 5ciu rat czesnego!

Nie zapominamy jednak o tych, którzy również byli naszymi Słuchaczami, ale z przyczyn losowych przerwały naukę. Dla Was na zachętę przy zapisie na kierunek płatny w szkole z uprawnieniami szkoły publicznej  -50% kwoty czesnego w każdym semestrze.

Dla naszych absolwentów oraz osób zapisanych ponownie, które z przyczyn losowych przerwały naukę, a zapiszą sie ponownie na wybrany kierunek bezpłatny w szkole z uprawnieniami szkoły publicznej, ProEdukacja anuluje opłaty za sesje egzaminacyjne! Warunkiem jest posiadanie frekwencji min. 50% w ciągu każdego miesiąca!

Nie przegapcie okazji i podnoście swoje kwalifikacje z PROedukacja! ;-)

PRO_MOCJA_CZ_0.jpg

Skorzystaj już dziś z promocji Czesne 0 zł. Zapisz się na dowolny kierunek i skorzystaj z możliwości kształcenia bez opłat.

Prowadzimy zapisy na każdy semestr. Darmowa nauka przez cały okres nauki. Darmowe legitymacje, zaświadczenia, materiały z zajęć.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc na kierunkach objętych promocją jest ograniczona! Zarejestruj się on-line lub przyjdź do sekretariatu szkoły.

promocja_wiecej_za_mniej.jpg

Dla każdej osoby która zapisze się na dowolny kierunek w szkole z uprawnieniami szkół publicznych i jednocześnie podejmie naukę na dowolnym Kursie Kwalifikacji Zawodowych, ProEdukacja obniży miesięczne koszty za czesne na KKZ aż o 20%!:) Warunkiem jest posiadanie min. 50% obecności w każdym miesiącu w ciągu semestru w szkole z uprawnieniami szkół publicznych).

PRO_MOCJA_p_k.jpg

Każdy z naszych słuchaczy, zapisanych na semestr LATO 2018, na pierwszych zajęciach otrzyma w prezencie pendrive.

PRO_MOCJA_Z_R_U.jpg

Płacąc z góry za semestr otrzymujesz 10% rabatu na czesne. Jeżeli płacisz za cały rok z góry, otrzymujesz aż 20% rabatu! (dotyczy kierunków płatnych w szkole z uprawnieniami szkół publicznych, bez uprawnień szkół publicznych oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych).

Jako absolwent naszej szkoły, przy zapisie na kierunek w Policealnej Szkole Doskonalenia Zawodowego otrzymujesz 5% rabatu na czesne!!!

Jeżeli jesteś słuchaczem ProEdukacji i spełniasz warunki regulaminu stypendialnego anulujemy Twoją opłatę za sesję egzaminacyjną!!!

Jeżeli jesteś absolwentem bądź słuchaczem ProEdukacji, zapisując się na dowolny kurs, otrzymasz 10% rabatu.

Zapisując się na kursy maturalne z dwóch przedmiotów otrzymujesz rabat po 10%. Przy zapisie na trzeci kurs otrzymujesz rabat aż 20%!

Jeżeli jesteś słuchaczem ProEdukacji, otrzymujesz rabat na kurs maturalny w wysokości aż 50%!!!

ProEdukacja ul. Warszawska 3, 40-009 Katowice tel. 32 308 82 82, +48 535 888 536
Projekt i wykonanie: projektowanie stron www - webdesigns4you.pl