Asystentka Stomatologiczna

Zarezerwuj miejsce już teraz on-line (kliknij)

Asystentka stomatologiczna to zawód, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Absolwenci tego kierunku, nie tylko współpracują z lekarzem stomatologiem, lecz także z pacjentem, pozwalają mu się uspokoić i zmniejszyć stres związany z wizytą.
To prawa ręka każdego stomatologa, sterylizuje, dezynfekuje narzędzia i miejsce pracy, pomaga lekarzowi stomatologowi, a także prowadzi dokumentację medyczną.
ProEdukacja
przygotowuje kompleksowo swoich słuchaczy do podjęcia pracy w gabinetach lub klinikach dentystycznych.

Czas trwania: 1 rok/2 semestry

Forma kształcenia: stacjonarnie (soboty i niedziele + jeden dzień w tygodniu po godzinie 16:00), zajęcia cotygodniowe

Praktyka zawodowa: 4 tygodnie (140h)

Dokumenty potwierdzające kwalifikacje:

- świadectwo ukończenia szkoły policealnej

- zaświadczenie o ukończeniu szkoły policealnej

- Certyfikat kwalifikacji zawodowej (po pozytywnym złożeniu egzaminu państwowego)

- dyplom w zawodzie Asystentka Stomatologiczna (po pozytywnym złożeniu egzaminu państwowego), wraz z suplementem w języku angielskim